Muzyka

Made Of Hate – Out Of Hate

Płyta “Out Of Hate” to trzeci album Made Of Hate. Muzycy, których znakiem szczególnym jest dynamiczny, melodyjny metal przeplatany bogatymi partiami gitary solowej, przygotowali na nowym krążku dziewięć nowych kompozycji. Płytę promuje singiel „Me, Myself”. Dostępna jest w dobrych sklepach muzycznych zarówno w formie fizycznej jak i cyfrowej.

Jak mówi gitarzysta zespołu Mike Kostrzyński – „Out Of Hate” to wypadkowa naszych dotychczasowych doświadczeń. Wielokrotnie podchodziliśmy i poprawialiśmy wiele z kompozycji, tak by płyta brzmiała dynamicznie oraz przebojowo. O czym mam nadzieje, wkrótce nie będzie potrzeba nikogo przekonywać.”

Made Of Hate rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku na podwalinie zespołu Archeon. W 2008 roku zespół wydał swój debiutancki album „Bullet In Your Head” (AFM Records). Wydawnictwo zostało bardzo przychylnie odebrane na całym świecie, a Made Of Hate zyskało zainteresowanie wielu ważnych dziennikarzy i artystów metalowych. Największym sukcesem było niezwykle żywe zainteresowanie ze strony BBC I Bruce Dickinsona z Iron Maiden, które zaowocowało zaproszeniem na miejsce bezpośredniego supportu przed Iron Maiden w czasie ich koncertu na Stadionie Gwardii w Warszawie dla niemal 30 000 fanów!

 

W 2010 Made Of Hate wydało swój drugi album zatytułowany “Pathogen” (AFM Records). Po raz kolejny zespół zyskał zainteresowanie mediów, a także ponownie lidera Iron Miaden. Tym razem zaowocowało to zaproszeniem do udziału w koncercie w ramach Snisphere Festival w 2010, który odbył się na Lotnisku na warszawskim Bemowie. W międzyczasie zespół zagrał wiele koncertów w Polsce, zaproszono do współpracy również nową basistkę Marlenę Rutkowską, będącą ewenementem na polskim rynku muzyki metalowej. W 2013 roku zespół rozpoczął nagrania trzeciego albumu. „Out Of Hate”, finalny efekt nakładem Fonografiki znajduje się na półkach sklepowych od 26.04.2014.

 


 


 


 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 maja 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca