Muzyka

Festiwal Kolorów w Panoramie!

FESTIWAL KOLORÓW
7 czerwca | godz. 16.30 
Osiedle Akademickie UŒ, ul. Studencka 15, Katowice-Ligota
wstêp wolny!

 

***

 

Najlepsza impreza tego roku! A przynajmniej najbardziej kolorowa! Już 7 czerwca pokolorujemy Katowice! Dołącz do nas! Daj się ponieść fali pozytywnej energii!

 

***

 

Line up:
16.30 - otwarcie bram
16.40 - Zumba Alicja Maciulewicz!
17.00 - występ zespołu Raggabarabanda
18.00 - Festiwal Kolorów - wyrzut proszków!
18.15 - flash mob muzyczny prowadzony przez Saathi Dance & Events
18.30 – występ zespołu CORIA
19.30 – Festiwal Kolorów - Bitwa Kolorów! 
19.30 – występ zespołu Don't You Bear
20.30 – set DJ Dan
21.30 – zakończenie imprezy
22.00 – afterparty Klub Panorama! 

 

***

 

Kto zagra?

 

CORIA:
Coria to połączenie byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz MBTM Tomasza Mrozka. Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, melodyjnoœść i ciekawe aranżacje gitarowe. Zespół w 2013 wydał singiel "Niepokój", który jest zapowiedzią zbliżającego się wydawnictwa zespołu. Album pod nazwą Teoria Splątania zostanie wydany jeszcze w tym roku.

 

RAGGABARABANDA:

Raggabarabanda to Polski zespół rockowo–reggaeowy pochodzący z Nasielska. Cztery osobowoœści oraz różnorodna stylistyka muzyczna tworzą wybuchową mieszankę, która idealnie sprawdza się podczas koncertów. Zagłębiając się bardziej w twórczość, usłyszeć można bujające reggae z rockowym pazurem, domieszką punka i szczyptą ska zmieszane z dużą iloœcią pozytywnej energii i dobrej zabawy.

https://www.facebook.com/raggabarabanda?fref=ts

 

DON'T YOU BEAR:
Don't You Bear to katowicki zespół rockowy, powołany do życia przez gitarzystę Pawła Furgałę. W składzie znajdują się muzycy z zespołu Animators - Bart Bednarczuk i Lesław Nowak oraz basista legendarnej śœląskiej formacji Negatyw - Aleksander Goławski. Don't You Bear to wybuchowa mieszanka bezkompromisowego rocka, ostrych riffów i ogromnej iloœści energii. 7 lutego 2014 r. zespół wypuœcił pierwszego singla pt. "The Cherry Affair", zapowiadającego EP o tym samym tytule.

 

DJ DAN:
Za datę wstąpienia na profesjonalną scenę muzyczną przypada przełom roku 2012 i 2013, a w międzyczasie doskonalenie swojej techniki oraz wyczucia, pod okiem doœświadczonego, Sosnowieckiego DJ'a Krissa Silvera. Ciężka praca, pokora, poœwięcenie i zaangażowanie zaowocowały współpracą z cenionymi postaciami w branży, współorganizacją imprez z Młodzieżową Radą Miasta Sosnowca, oraz rezydenturą i występami w wielu znanych œśląskich klubach.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 czerwca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca