Muzyka

Anna Szarmach zaśpiewa w Poziom 511

 

W sobotę 26 lipca, w skalistej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zaśpiewa Anna Szarmach – jazzowa wokalistka i kompozytorka, wielokrotnie nagradzana przez publiczność na krajowych Festiwalach między innymi Top Trendy czy KFPP Opole. Koncert odbędzie się w Poziom 511, hotelu położonym w Podzamczu k. Ogrodzieńca, w sąsiedztwie ruin zamkowych. Hotel położony w skalnym mieście, na najwyższym wzniesieniu krainy, został urządzony designersko, ale przede wszystkim funkcjonalnie. Łączy naturę z kulturą, relaks z dala od miasta z rozrywką na najwyższym poziomie.

 

W weekendy w hotelowej restauracji odbywają się kameralne koncerty, a przez całe wakacje dla gości hotelu organizowane są „jurajskie wieczory pod skałą” z licznymi atrakcjami, takimi jak występy artystów oraz kino plenerowe.

 

Występ Anny Szarmach będzie miał miejsce na świeżym powietrzu, w hotelowym ogrodzie „pod skałą”, o godz. 20:00.

 

Anna Szarmach zadebiutowała w 2006 roku albumem "Sharmi", w 2010 wydała krążek "Inna". W 2012 do sklepów trafił trzeci album artystki – "Pozytywka". Współpracowała m.in. z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Ewa Bem, Polucjanci, Sistars, Sokół&Pono, Kayah, Andrzej Piaseczny, 15 Minut Projekt a także Rafał Olbiński (światowej sławy plakacista).

 

 

26 lipca, godz. 20:00

Koncert Anny Szarmach

 

Poziom 511 Design Hotel & Spa

ul. Bonerów 33

42-440 Podzamcze

 

tel. 32 746 28 00

www.poziom511.com

 


przysłano: 22 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca