Muzyka

Klasyka polskiej kinematografii przy muzyce na żywo. Koncert duetu SzaZa w Patio Kredytowa 9

Już dziś 4 sierpnia w klubokawiarni Patio Kredytowa 9 wystąpią wyjątkowi artyści - duet muzyczny SzaZa - Szamburski/Zakrocki. Zaprezentują oni retrospektywę swoich interdyscyplinarnych projektów, łączących grany na żywo jazz i dzieła klasyków polskiej kinematografii.

 

To już kolejna odsłona poniedziałkowych wieczorów przy muzyce jazzowej w klubokawiarni Patio Kredytowa 9. Tym razem na żywo wystąpi duet muzyczny Sza/Za – Szamburski/Zakrocki, przy wizualnej oprawie dzieł Romana Polańskiego, Stefana i Franciszki Themerson, Władysława Starewicza, a także z kultowych animacji Lenicy, Shabenbecka i Szczechury. Muzycy opowiedzą również o swoich licznych doświadczeniach z pracy z filmem, teatrem czy tańcem.

 

Duet Sza/Za, czyli Paweł Szamburski i Patryk Zakrocki to muzycy, improwizatorzy, animatorzy kultury, od 1999 roku aktywnie działający na stołecznej scenie muzycznej skupionej wokół środowiska Lado Abc. Tworzą muzykę dla teatru, filmu, kina niemego, tańca współczesnego, animacji oraz słuchowisk. W 2009 roku duet zdobył wyróżnienie za muzykę na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Kontrapunkt“ w Szczecinie oraz nagrodę główną za muzykę od Ministra Kultury i Teatru Narodowego w XV Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Sztuki Współczesnej.

 

 

***

 

Patio Kredytowa 9 to letnia klubokawiarnia, czynna codziennie od 12.00 do ostaniego gościa. Można tu wpaść, by spędzić chwilę na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, próbować nowych smaków z KFTN Gastro, oglądać filmy z Kinem Perła i słuchać dobrej muzyki w każdym gatunku. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie niewymuszony luz, oryginalne otoczenie, dobre jedzenie, jeszcze lepszą muzykę, tańce do świtu i wieczorny relaks przy świetnym kinie.

 


Patio Kredytowa 9

ul. Kredytowa 9, Warszawa (wejście przez bramę)

https://www.facebook.com/PatioKredytowa9

  


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 sierpnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca