Muzyka

ØRGANEK: występy artystyczne!

Mystic Management serdecznie zaprasza Państwa na występy artystyczne zespołu muzycznego ØRGANEK w 2015 roku. Program wygląda następująco:

 

23.01 – Poznań – Scena na Piętrze

24.01 – Bydgoszcz – Miejskie Centrum Kultury

25.01 – Gniezno – Młyn

01.02 – Sopot – Sfinks 700

05.02 – Warszawa – Stodoła

06.02 – Elbląg – Mjazzga

07.02 – Białystok – Zmiana Klimatu

08.02 – Olsztyn - Andergrant

12.02 – Wrocław – Stary Klasztor

13.02 – Katowice – HighWay Club

14.02 – Kraków – Zaścianek

12.03 – Toruń – Lizard King

 

Zapraszamy też do obejrzenia video do utworu „Dziewczyna Śmierć”, które powstało w ramach Otwartej Sceny: http://youtu.be/U7f3qS75DWs

 

Album zespołu ØRGANEK „Głupi” ukazał się w maju 2014r. Grupa została powołana do życia w 2013 roku przez jej lidera, autora tekstów i kompozycji, gitarzystę i wokalistę Tomasza Organka. Stały skład uzupełniają: basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Trio okazjonalnie wspomaga obsługujący instrumenty klawiszowe Tomasz Lewandowski. Album „GŁUPI“ zawiera jedenaście autorskich kompozycji czerpiących z tradycji vintage rocka definiowanego przez zespół w sposób nieszablonowy i bezpretensjonalny, tworząc zupełnie nową jakość na polskim rynku. Jakość kojarzoną z niezaprzeczalną oryginalnością zespołu oraz jego siłą i szczerością przekazu. Płyta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony dziennikarzy muzycznych, a także publiczności, która doceniła także niezwykły potencjał koncertowy zespołu. Latem odbyła się wyjątkowa trasa „Głupi TUR” podczas której muzycy odwiedzili małe miasta, miasteczka i wsie, które najczęściej omijają duże trasy koncertowe. Jesienią Tomasz Organek został laureatem dwóch ważnych nagród: Mateusza Trójki w kategorii Debiut oraz Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 stycznia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca