Muzyka

Looptroop Rockers we Wrocławiu

wROCKfest.pl zaprasza 25 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert najsłynnieszego szwedzkiego zespołu hip-hopowego!

 

LOOPTROOP, a właściwie LOOPTROOP ROCKERS, to jedna z najbardziej znanych grup hip-hopowych starego kontynentu. Jednak w odróżnieniu od większości europejskich składów które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, LOOPTROOP gra koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA. Mocny, często polityczny przekaz w języku angielskim, którym władają równie dobrze jak najlepsi amerykańscy raperzy, to ich znak rozpoznawczy, a ich koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip hopowe show podczas których prezentują najlepsze numery z ponad dziesięciu lat działalności.


Od roku 2000 wydali już kilka albumów jako LOOPTROOP, warte uwagi są też solowe produkcje PROMOE oraz EMBEE, dwóch z czterech członków składu LTR. 


Sam PROMOE - raper o wyglądzie Wikinga - to prawdopodobnie najciekawsza postać europejskiej sceny hip - hop, parę jego numerów to nieoficjalne hymny artystów grafitti, on sam jest niepijącym i niepalącym weganinem. 


Mieliśmy już przyjemność sprowadzać go do Polski z solowym materiałem, ale teraz czas na całą ekipę. LOOPTROOP przyjeżdża w pełnym składzie, na scenie pojawi się EMBEE, PROMOE, COSM.I.C. i SUPREME.


Wszystkie występy LTR jakie miały miejsce w Polsce przeszły do legendy i przez fanów muzyki opisywane są jako najlepsze hip-hopowe koncerty jakie widzieli. 


Świetny materiał i świetny kontakt z publicznością zapewniły LOOPTROOP rzesze fanów gotowych przejechać setki kilometrów tylko po to, żeby zobaczyć ich koncert.


W 2014 roku wydali doskonale przyjęty album "Naked Swedes" i właśnie materiał z tego krążka oraz największe przeboje zespołu usłyszymy na koncercie we Wrocławiu.


25.02.15 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
LOOPTROOP ROCKERS
bilety: 55 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 60 zł - w punktach sprzedaży, 65 zł w dniu koncertu
miejsca siedzące (balkon): 65 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, 
rezerwacje: bilety@o2.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 lutego 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca