Muzyka

Międzynarodowy zlot fanów TSA

Z okazji swojego 30-lecia, Fan Clubu TSA „Alien” zaprasza na jubileuszowy międzynarodowy zlot fanów TSA! Impreza odbędzie się w sobotę, 14 marca w Łodzi w klubie Stereo Krogs przy ul. Zielonej 8. Początek imprezy godz. 14.00.
 
Organizatorzy zapowiadają: "Jubileusz rozpocznie się od spotkania fanów w najbardziej klimatycznym rockowo klubie Łodzi. Już wiemy, że przyjedzie wielu fanów TSA z zagranicy! Klub na ten dzień przeobrazi się w ‘piwnicę fana TSA’! W jaki sposób? Aby to zobaczyć trzeba przyjechać! ;-) W programie zlotu: spotkanie z niezwykłymi gośćmi, najważniejsze wydarzenia z naszej historii w dużej pigułce, dla każdego uczestnika specjalne wydanie Fanzinu FC TSA „Alien”, konkursy z atrakcyjnymi, niepowtarzalnymi nagrodami, prezentacje multimedialne, unikatowe nagrania wideo, galeria pamiątek, nowe gadżety FC, będą też niespodzianki. W planach są także: spotkanie z muzykami TSA, pamiątkowe zdjęcie uczestników oraz zapisy na pamiątkowe, numerowane wydawnictwo multimedialne FC. Dla uczestników czynny będzie bar z polskim jadłem. Po zlocie uczestnicy wspólnie przejdą ulicami Łodzi na koncert TSA.
 
KONCERT TSA
 
BEDROOM CLUB
(d. Funaberia 2/Teatr Rozmaitości), UL. MONIUSZKI 4a, GODZ. 18.00
Support: 2’Loan (Łódź)
 
Podczas koncertu planujemy niespodzianki dla TSA. A ponieważ mają to być niespodzianki, nie ujawniamy ich. ;-) Być może zespół również przygotuje coś dla fanów. :-)
 
Po koncercie TSA, posiadacze wejściówek wspólnie przejdą ulicami Łodzi ponownie do Klubu Stereo Krogs.
 
JUBILEUSZOWE AFTER PARTY
 
KLUB STEREO KROGS, UL. ZIELONA 8, GODZ. 22.00 – DO RANA!
 
W programie After Party, m.in.:
- KONCERT grupy Com2gether z Warszawy: wszyscy śpiewać będziemy największe światowe hity rockowe, nie zabraknie także utworu „Alien” z repertuaru TSA, który jest przecież naszym hymnem.
- JUBILEUSZOWY ROCKOWY JAM - zagrają i zaśpiewają fanclubowicze oraz zaprzyjaźnieni muzycy, m.in. Krzysztof „Baran” Baranowicz (ex-Oddział Zamknięty), Maciej Dłużniewski (Clödie, Deuter, V.O.A., TNT – TadeuszNalepa Tribute), Maciej „Rocker” Wróblewski (Wolf Spider/Wilczy Pająk, Titanium), Kuba Gołębiowski (ex-AURA, ex-HWSC), Wojciech „Wojta – ReeD” Fojcik (InDespair), Krzysztof „Nuel” Amanowicz (Lifephobia), muzycy Com2gether i – mamy nadzieję – TSA. :-)
 
Bawimy się do rana, czynny będzie bar z polskim jadłem, na telebimie unikatowe prezentacje multimedialne, a na koniec WIELKI JUBILEUSZOWY TORT FC „ALIEN” DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW! I jeszcze wiele atrakcji, których dziś nie sposób przewidzieć… ;-)”
 
Szczegóły dotyczące imprezy, cen biletów na koncert TSA i wejściówek na Zlot Fanów&After Party, rezerwacji oraz miejsc zakupu (m.in. w sieci TicketPro) znajdują się na stronie internetowej fanklubu: http://tsa.fan.pl oraz na Facebooku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 marca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca