Muzyka

Egodrop Presents

Egodrop Presents: Road to Goadupa with James West(UK), JaraLuca, Sayp(SK) and Morfogeneza - Festival Promo Party

 

Ekipa przygotowała wyjątkowy zestaw artystów muzyczno-wizualnych, którzy pozwolą przybliżyć już lato i festiwalowy klimat.

 

23 Maja Egodrop oraz Fabryka zapraszają na zamknięcie psytransowego sezonu klubowego 2014/2015 i jednocześnie na party promujące Goa Dupa Festival 2015, który odbędzie się w tym roku w Bieszczadach (16-19.07).

 

Headlinerem main stage będzie młody producent z Wielkiej Brytanii – James West, który zdobywa coraz więcej doświadczenia i jest bookowany na coraz to poważniejsze imprezy w Europie. Mieliśmy okazję usłyszeć Jamesa na żywo i bardzo szybko postanowiliśmy go zaprosić.

 

Do tego spodziewajcie się prawdziwej uczty GOA – w postaci reprezenta Neogoa Records – Jaraluca, który zaprezentuje swój autorski materiał oraz Cronomi Records oraz Dzidy i Kuczera, którzy odkurzą winylowe płyty, aby przypomnieć Wam jak brzmią klasyki muzyki goa trance. Będą to ich pierwsze występy w Krakowie, nie możemy się doczekać.

 

Swój pierwszy set w Krakowie zaprezentuje również Atom z ekipy Morfogeneza, których instalacje będziecie mogli podziwiać w strefie Ambient Gallery oraz Chillout. Na chilloucie towarzyszyć mu będą znani i lubiania goście i rezydenci naszego cyklu.

 

Szykujemy też jak zawsze wyjątkowe instalacje i pieczołowicie dopracowaną przestrzeń galeryjną. Spodziewajcie się wielu atrakcji związanych z festiwalem Goa Dupa, w tym darmowych wejściówek, które będzie można wygrać podczas imprezy.

 

Mamy w zanadrzu jescze kilka interesujących propozycji na tą noc, ale póki co wciąż pracujemy nad szczegółami.

A więc nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć... cu on the trancefloor!

 

Bilety dostępne w kasie klubu w cenie 45 zł

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 maja 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca