Muzyka

KING CHARLES zapowiada drugi album

King Charles zakończył prace nad swoim nowym albumem. Krążek zatytułowany będzie „Gamble For A Rose” i ukaże się 22 stycznia 2016 r.

 

King Charles nie jest już tym samym chłopakiem, który zadebiutował w 2012 roku wyjątkowym albumem „LoveBlood”. Zmienił się nie tylko jego wygląd - obciął długie dredy na znak przemiany w bardziej dorosłego Charlesa, ale także jego muzyka, w której słychać potrzebę powrotu do korzeni jego muzycznej pasji i powodu, dla którego zaczął grać. A wszystko zaczęło się od muzykowania z przyjaciółmi.

 

Jednemu ze swych przyjaciół, Marcusowi Mumfordowi, Charles powiedział: „Chcę zrobić płytę, którą powinienem nagrać już 5 lat temu”, po czym wraz z Marcusem rozpoczął nagrywanie demo. Za produkcję miał odpowiadać Marcus, a całość powstawała na farmie, gdzie pomieszczenia do nagrywania stworzono obkładając ściany materacami. W nagrywaniu wzięli udział starzy znajomi: Charlie Fink i Tom Hobden (Noah and the Whale) oraz Winston Marshall (Mumford & Sons).

 

Pierwszym singlem promującym „Gamble For A Rose” jest otwierający płytę „Loose Change For A Boatman”, namiętna piosenka miłosna:

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 pazdziernika 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca