Muzyka

Skubas, Xxanaxx, Raz Dwa Trzy - weekend w Klubie Studio!

SKUBAS
(gość specjalny: ZABROCKI)

13 listopada 2015, godz. 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Skubas to artysta niepokorny i zadziorny. Jest kompozytorem, gitarzystą i wokalistą o pięknej, niepowtarzalnej barwie głosu. Ceniony za autentyczność, prostotę i talent do tworzenia niebanalnych piosenek. 13 listopada Skubas wystąpi w krakowskim Klubie Studio! Gościem specjalnym koncertu będzie Zabrocki znany m.in. z Pogodno czy BiFF.

 

We wrześniu 2014 roku ukazała się druga płyta Skubasa zatytułowana „Brzask”. Jego debiutancki album „Wilczełyko” z 2012 roku został okrzyknięty odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Piosenka „Linoskoczek” przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Trójkowej Listy Przebojów, sam Artysta otrzymał dwie nominacje do Fryderyków 2013, zagrał kilkadziesiąt koncertów, w tym największe polskie festiwale (Open’er, Orange, Jarocin). Najnowszą płytę promuje singiel „Nie mam dla ciebie miłości”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów i stacji radiowych. Na album składa się 10 piosenek zaśpiewanych po polsku - wszystkie są kompozycjami Skubasa. W nagrywaniu albumu Artysta postawił na autentyczność – zależało mu bardzo na uchwyceniu emocji, które towarzyszyły mu podczas komponowania, na tym by nagrania były szczere. Oszczędna, surowa wręcz produkcja, użycie ścieżek nagranych w domowym studio, osobiste teksty – to wszystko sprawia, że piosenki z „Brzasku” wyciągają na światło dzienne najskrytsze emocje Skubasa.

 

Ceny biletów:

ulgowe: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 35 PLN (w dniu koncertu)

zwykłe: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu koncertu)

 

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) są dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10) i w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17).

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.

 

 

XXANAXX

14 listopada 2015, godz. 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

14 listopada Kraków i Klub Studio odwiedzi XXANAXX - duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Jego historia zaczęła się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem a Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 roku i odtąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.

 

Pierwszy singiel zatytułowany "Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu roku 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka EPka zespołu, z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under". Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape. Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem "Debiut Roku 2013". Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku. Portal Muno.pl przyznał za 2014 rok nagrodę Zespołu Roku. Ich debiutancki album "Triangles", który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów, ukazał się w maju 2014 roku nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów. Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje po Polsce i Europie, a utwory takie jak "Stay", "Story" czy "Give U The World" na stałe zagościły w radioodbiornikach.

 

Ceny biletów:

ULGOWE: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 40 PLN (w dniu występu)

NORMALNE: 35 PLN (w przedsprzedaży) / 45 PLN (w dniu występu)

 

Bilety na koncert są dostępne na stronach Ticketpro.pl i eBilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) są dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10) i w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17).

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.

 

 

RAZ DWA TRZY:
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

15 listopada 2015, godz. 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

 

Mimo wielu lat scenicznej działalności zespół Raz Dwa Trzy wciąż zdobywa nowych słuchaczy, którzy w muzyce szukają czegoś więcej niż tylko rozrywki. Twórczość Raz Dwa Trzy nie tylko cieszy ucho łączącym elementy rocka, jazzu i folku brzmieniem, ale również zmusza do refleksji dzięki dojrzałym, nierzadko nieco ironicznym tekstom, z których autorem większości jest wokalista i lider zespołu, Adam Nowak. Intelektualność tej śpiewanej poezji – bo tak wypada określić przynależność gatunkową twórczości zespołu – wcale jednak nie oznacza, że mamy do czynienia z muzyką niszową. Raz Dwa Trzy może pochwalić się rozlicznymi platynowymi płytami (w wypadku albumu Młynarski nawet podwójną!) oraz singlami, które przebojem wdarły się na listy przebojów i do serc fanów. Październikowy koncert w Klubie Studio będzie okazją, by usłyszeć na żywo właśnie te największe przeboje grupy, czyli między innymi takie piosenki jak Nikt nikogo (i tak warto żyć), Czy te oczy mogą kłamać, Oczy tej małej czy Jutro możemy być szczęśliwi. Muzykę Raz Dwa Trzy doceniają również krytycy, o czym świadczyć może aż siedem statuetek Fryderyka i jeszcze większa ilość nominacji do tej nagrody.

 

Raz Dwa Trzy to zespół, który nie próbuje uwieść słuchacza niepotrzebnym show – zamiast tego oferuje mu artystyczną konsekwencję, dojrzałość, ambitne przesłanie i urok muzyki świetnie współgrającej z ambitną warstwą liryczną. Wieczór 15 listopada w Klubie Studio z pewnością nie będzie pozbawiony szczypty magii!

 

Ceny biletów:

ULGOWY: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)

ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)

 

Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl. Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) można nabyć w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 10 listopada 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca