Muzyka

Salka CRK w Firleju

Zespoły Przepych, Ditka i Barłóg wystąpią 3 grudnia we wrocławskim klubie Firlej. Zespoły na co dzień są członkami wielodzietnej rodziny salki CRK, tj. salki prób funkcjonującej w ramach Centrum Reanimacji Kultury we Wrocławiu.


 
Przepych (post'n'forward-chamber-punk)
Duet Przepych zgłębia granice własnych ograniczeń manualnych ograniczając technikę do minimum, formę zaś do koniecznego maksimum. Z pomocą możliwie najskromniejszych środków stawia na maksymalizm ekspresji. W toku pracy zespołowej kompozycje poddawane są nieustannej próbie dialogu na rzecz przetrwania w nich pierwiastka ludzkiego. Czasem wygrywa krew i pot, czasem myśl i umiar. Instrumentarium rockowe wzbogacone o samplery obsługują członkowie formacji Kurws i Ukryte Zalety Systemu.
 

www.przepych.bandcamp.com
www.soundcloud.com/przepych
www.facebook.com/przepychband

 


Ditka (noise-pop)


Określani jako tajemnicze trio wrocławskich Amerykanów z salki CRK. Wykorzystują gitary i automat perkusyjny, żeby grać muzykę inspirowaną niezależną sceną amerykańską lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

 

 

Barłóg (recycling-cacophonous-r&b)


Trio określone poprzez nazewnicze dialektyczne napięcie międzyznaczeniowe: liryczność, wynikająca z potrzeby serca, indolencji przenika się z tej samej genezy gwałtownością i napięciem emocjonalnym. Poezja śpiewana z odpadów, prefabrykatów i miejskich irytacji.

 

 

Przepych, Ditka, Barłóg,

Wrocław, Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56, 03.12.2015, 20:00

Bilety w cenie 10 zł dostępne są na stronie www.firlej.wroc.pl oraz przed koncertem.

 

3 grudnia 2015 Wrocław

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 listopada 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca