Muzyka

DJ Vadim feat. Big Red na Reggaeland 2016!

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas 11. edycji festiwalu Reggaeland. DJ Vadim (Wlk. Brytania) feat. Big Red (Francja) zagrają pierwszego dnia na Scenie Sound System Circus.

 

Aktywny na scenie od ponad 20 lat DJ Vadim jest jednym z najbardziej uznanych niezależnych producentów. Określany „Johnem Coltranem hip hopu” jest artystą poruszającym się pomiędzy takimi gatunkami, jak hip hop, soul, funk, grime, reggae, dub i ogólnie pojętą muzyką basową. Od lat podróżuje po całym świecie współpracując z różnymi muzykami. Oprócz własnych produkcji na dziesiątkach singli i kilkunastu albumach, produkował muzykę dla takich sław, jak Al Green, Stevie Wonder, Foreign Beggars, Prince, The Cure, czy Fat Freddy’s Drop. Jego zleceniodawcami byli również m.in. Adidas, Red Bull, Sin City czy Grand Theft Auto. Grał na całym świecie podczas takich festiwali, jak Sonar, Glastonbury, Big Chill, Fuji Rock czy Notting Hill Carnival. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród.

 

W lipcu DJ Vadim po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje się z jednym z głosów francuskiego zespołu Raggasonic - Big Redem. Ten legendarny raper na początku lat 90-tych stworzył z zespołem Raggasonic, będącym kultową marką w Europie, podwaliny francuskiej sceny raggamuffin.

 

Obaj muzycy wystąpią 8 lipca na Scenie Sound System podczas festiwalu Reggaeland 2016. Przypominamy, że festiwal odbędzie się w dniach 8-9 lipca na płockiej plaży. Bilety można kupić w bileterii POKiS (Płock, ul. Tumska 9a) lub na stronie Ticketpro.pl (wykaz punktów sprzedaży na stronie Ticketpro.pl). Karnety w promocyjnej cenie 50 zł można nabyć jeszcze do końca marca.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 26 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca