Muzyka

Sara Lugo (Portoryko) & Next Generation Family na Reggaeland 2016!

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki z okazji Dnia Kobiet ogłosił pierwszą kobietę, która wystąpi na głównej scenie, drugiego dnia festiwalu (9 lipca). Sara wystąpi po raz pierwszy na płockim festiwalu i po raz drugi w Polsce - miała okazję wystąpić na Life Festival Oświęcim 2012. Podczas Reggaeland 2016 wystąpi wraz z zespołem – Next Generation Family.


Sara Lugo ma portorykańskie korzenie i pochodzi z Monachium. Wydała do tej pory dwa albumy "What About Love" w 2011r. oraz cztery lata później "Hit Me With Music", w którym pojawił się gościnnie jeden na najsłynniejszych jamajskich artystów reggae - Proteje. Ich wspólna piosenka "Really Like You" odnotowała ponad trzy miliony odsłon na YouTube. Swoją rosnącą popularność artystka zawdzięcza unikalnej barwie głosu oraz pozytywnym tekstom, które łączy z brzmieniem reggae, soul, jazz i hip-hop.
 

Pomimo młodego wieku, jest jedną z ciekawszych piosenkarek współczesnego reggae, chętnie zapraszaną na duże europejskie imprezy jak Rototom czy Summerjam. Jej słoneczne występy podziwiali także mieszkańcy obydwu Ameryk oraz większości krajów Europy w tym Polski.
 

Sara Lugo do Płocka przyjedzie z zespołem Next Generation Family.

Przypominamy, że Festiwal Reggaeland odbędzie się 8 – 9 lipca. Jak dotąd ogłosiliśmy, iż na płockim festiwalu reggae oprócz Sary Lugo wystąpia: Skarra Mucci & The Rawkaz Clan (Jamajka), Dj Vadim (Wlk.Brytania) feat. Big Red (Francja) oraz polski zespół – Maleo Reggae Rockers. Karnet w promocyjnej cenie 50 zł, można kupić tylko do końca marca. Kolejna cena karnetu wynosić będzie 60 zł. Bilety można kupić w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a) lub przez stronę Ticketpro.pl (wykaz punktów sprzedaży na stronie Ticketpro.pl).
 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca