Muzyka

Behemoth rusza w trasę po Polsce

Zespół Behemoth zapowiedział serię koncertów po naszym kraju.
Trasa odbędzie się jesienią i obejmie sześć miast: Katowice (dwa koncerty), Wrocław, Bydgoszcz, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk. Tournée będzie przebiegać pod hasłem "Rzeczpospolita Niewierna", a Behemothowi w podboju ziem polskich towarzyszyć będą szwajcarski Bolzer oraz ciesząca się coraz większym zainteresowaniem, tajemnicza formacja Batushka.

"Rzeczpospolita Niewierna" to trasa, na którą polscy fani czekali od dawna, ponieważ zespół zaprezentuje w całości materiał ze swojej ostatniej płyty "The Satanist". Oprócz wszystkich kawałków z tego krążka na setliście nie zabraknie najważniejszych utworów z całej historii zespołu.

- Po 2 latach przerwy wracamy na deski polskich klubów, żeby zamknąć cykl koncertowy promujący album "The Satanist" - komentuje Nergal. - Na październikowych koncertach będziemy grali całą płytę od początku do końca, co jest pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii. Behemoth jest w absolutnie życiowej formie i damy temu dowód już za kilka miesięcy. Do zobaczenia.

Oto harmonogram:
30 września - Katowice, Mega Club
1 października - Katowice, Mega Club
2 października - Wrocław, Eter
6 października - Bydgoszcz, Hala Artego
7 października - Kraków , Hala Wisły
8 października - Warszawa , Progresja Music Zone
9 października - Gdańsk , B90

Longplay "The Satanist" miał premierę w lutym 2014 roku i trafił na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, OliS.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 marca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca