Muzyka

Przebój Perfectu w nowej wersji w filmie "#WszystkoGra"

W sieci pojawiła się piosenka promująca obraz "#WszystkoGra".
W filmie "#WszystkoGra" i na soundtracku w nowym brzmieniu pojawiają się największe przeboje gigantów polskiej sceny muzycznej - Perfectu, Maanamu, T.Love czy zespołu Lombard - i teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Dziś do sieci trafił teledysk do piosenki "Ale wkoło jest wesoło" z repertuaru Perfectu. Klip można obejrzeć pod tym adresem. Cała ścieżka muzyczna ukaże się 29 kwietnia.

- "#WszystkoGra" to piękne kino, piękna historia, w sposób delikatny i subtelny przyozdobiona estetyką musicalową - opowiada Sebastian Fabijański, który w filmie wciela się w rolę Staszka Boruckiego. - Wszyscy chcieliśmy nadać wykonywanym przez nas piosenkom emocjonalny kierunek, tak by muzyka była adekwatna do budowanych przez nas scen. Dla mnie to było największe wyzwanie w pracy na planie tego filmu. Myślę, że ten film jest w stanie wzruszyć nawet największego twardziela, ale równocześnie będzie świetną rozrywką w najlepszym wydaniu.

Bohaterką jest Zosia (Eliza Rycembel), która próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom.

Film doczeka się premiery 6 maja.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca