Muzyka

Kolejni delegaci na Enea Spring Break

Powiększa się lista delegatów czyli osób ze środowiska muzycznego i mediów, które wezmą udział w Enea Spring Break. Impreza odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w Poznaniu.
Swój udział potwierdzili dodatkowo m.in. przedstawiciele agencji Alter Art, Live Nation, Knock Out Productions czy festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Nie zabraknie przedstawicieli mediów, m.in. Interii, cgm.pl, Brand New Anthem, Głosu Wielkopolskiego, Radiowej Czwórki, Radia Merkury, Radia Zet Chilli, a także wytwórni Mystic. W imprezie wezmą też udział osoby z Urzędu Miasta Poznania oraz z miejskich instytucji współorganizujących festiwal czyli z Centrum Kultury Zamek, Biblioteki Raczyńskich i Estrady Poznańskiej.

Pełna i aktualna lista delegatów znajduje się na tej stronie.

Na oficjalnym kanale YouTube Enea Spring Break znaleźć można zaproszenia od zespołów biorących udział w festiwalu. Na koncert BVRS zapraszają m.in. Hubert Urbański, Maricn Miller z zespołu Boys czy Jerzy Kryszak.

Harmonogram koncertów Enea Spring Break dostępny jest pod tym adresem.

Na Enea Spring Break zagra ponad 100 wykonawców, w tym m.in. Brodka, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Rebeka czy Jazzombie.

Na imprezę można kupić wyłącznie 3-dniowe karnety w cenie 89 zł. Są one dostępne na stronach: Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Biletomat.pl i Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca