Muzyka

Charli XCX cieszy się z powrotu "Atomówek"

Charli XCX wzięła udział w kampanii promującej nową odsłonę animowanego serialu "Atomówki".
Kreskówka wraca właśnie na antenę Cartoon Network. Z tej okazji Charli XCX wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej w Londynie. Fotki, na której widać, że wokalistka jest fanką Atomówek można zobaczyć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Atomówki zostały stworzone przez profesora Atomusa, który próbował zbudować idealne dziewczynki z "cukru, słodkości i różnych śliczności". Podczas wypadku rozbił jednak naczynie ze związkiem X. W wyniku eksperymentu narodziły się Atomówki, które posiadają wiele nadnaturalnych zdolności - potężną siłę, superszybkość, umiejętność latania, strzelania laserem z oczu, fale dźwiękowe, miotanie piorunami, zmniejszanie się czy klonowanie.

- Pamiętam, że kiedy miałam 15 lat w mojej głowie działy się różne rzecz - opowiada Charli XCX. - W tym wieku zaczyna się w siebie powątpiewać, pojawia się brak pewności siebie. Mocne wzorce są wtedy bardzo ważne. Atomówki są w 100 procentach najmocniejszymi i najfajniejszymi idolkami. Ten program wywraca do góry nogami płciowe stereotypy i jest świetny nie tylko dla dzieci, ale i dla osób w moim wieku.

Światowa premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 listopada 1998 r.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 kwietnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca