Muzyka

Kolejni artyści na Tauron Nowa Muzyka

Znamy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w ramach Carbon Continent na tegorocznej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Do składu dołączają DJ-e, producenci i zespoły z całego świata m.in. Belgii, Kolumbii, Brazylii, Węgier i Polski.
Carbon Continent to kontynuacja projektów Carbon Atlantis i Carbon Central, które odbywały się w ramach Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w latach ubiegłych. Po prezentacji niszowych artystów z Polski dwa lata temu i z Europy Środkowej w roku ubiegłym, przyszła pora na rozszerzenie koncepcji i zaproszenie artystów z całego świata. Kuratorem projektu ponownie jest szef wytwórni Mik.Musik - Wojtek Kucharczyk.

Udział potwierdzili: Kopyta Zła (projekt-słuchowisko tworzony przez Joannę Szumacher i Pawła Cieślaka), 12z (węgierski duet tworzony przez Bálinta Szabo i Mártona Kristófa, lubujący się w elektronice i elektroakustyce), Baloji (pochodzący z Kongo poeta, kompozytor, autor tekstów, producent, scenarzysta, aktor i performer, łączący w swej twórczości tradycyjną muzykę afrykańską, hip-hop, tradycję francuskiej ballady, jazz, trance, deep house i wiele innych), DMK (cover-band Depeche Mode, który tworzą Dicken Schrader, jego córka 12-letnia córka Milah i 10-letni syn Korben), Fiordmoss (zespół odzwierciedlający fascynację "tragicznym pięknem", którego członkowie pochodzą z Czech i Norwegii, ale obecnie bazują w Berlinie), La MiniTK del Miedo (wynalazcy gothic-cumbia, którzy przenoszą klisze muzyki tropikalnej oraz stereotypy muzyki kolumbijskiej w nową przestrzeń), Marginal Men (Brazylijczycy Gustavo Elsas i Pedro Fontes - obaj zakochani w niskich, sejsmicznych frekwencjach, a znani są z nieokiełznanych, wielogodzinnych wybuchowych setów) oraz RSS B0YS (anonimowy projekt, eksperymentujący z muzyką klubową wszelkiego rodzaju).

Ceny karnetów/biletów:
3 Dniowe Karnety: 300 zł
2 Dniowe Karnety: 250 zł
1 Dniowe: 150 zł
Koncert zamknięcia: 120, 140 zł

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca