Muzyka

Alter Bridge prezentuje "Show Me A Leader"

Politycy z megafonami zamiast głów i dużo czerwieni to motywy przewodnie nowego teledysku zespołu Alter Bridge.
Wideo powstało do utworu "Show Me A Leader". To politycznie i społecznie zaangażowany singel, do którego powstał korespondujący z treścią teledysk. Twórcą mrocznego, animowanego wideo jest Zev Deans. Wideo przypominające klimatem film "The Wall" Alana Pakera można obejrzeć pod tym adresem.

- Ten numer odzwierciedla frustracje, które tak wielu ludzi na całym świecie odczuwa - wyjaśnia frontman Myles Kennedy. - Świat czeka na oparte na zaufaniu i efektywne przywództwo, a nie tę pozbawioną godności błazenadę.

Kawałek zapowiada album "The Last Hero", który ukaże się 7 października. Produkcją zajął się wypróbowany współpracownik zespołu Michael "Elvis" Baskette.

Oto tracklista:
"Show Me a Leader"
"The Writing on the Wall"
"The Other Side"
"My Champion"
"Poison in Your Veins"
"Cradle to the Grave"
"Losing Patience"
"This Side of Fate"
"You Will Be Remembered"
"Crows on a Wire"
"Twilight"
"Island of Fools"
"The Last Hero"

16 listopada w katowickim Spodku Alter Bridge wystąpi po raz pierwszy na samodzielnym koncercie w Polsce. Jako support zagra formacja Like A Storm, hardrockowa grupa z Nowej Zelandii.

W twórczości formacji Alter Bridge, która działa od 2004 roku, mieszają się elementy różnych rodzajów rocka i metalu. Ich debiut "One Day Remains" z 2004 roku pokrył się w USA złotem. Ostatnia jak na razie płyta Alter Bridge do "Fortress" z 2013 roku. Wokalista Myles Kennedy znany jest też ze współpracy ze Slashem.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 sierpnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca