Muzyka

Empire of the Sun w klimacie science fiction

Przy muzyce Empire of the Sun grawitacja i inne prawa fizyki nie obwiązują. Można się o tym przekonać, oglądając nowy, bardzo kolorowy i niezwykły teledysk Australijczyków.
Klip do utworu "High and Low" rozpoczyna się od dość zwykłej sceny z ludźmi chodzącymi po lesie. Dalej wideo zmienia się w istny obraz science fiction z niesamowitymi krajobrazami i efektami specjalnymi. Filmik można obejrzeć tutaj.

Numer zapowiada nadchodzący longplay "Two Vines", który elektroniczny duet wyda 28 października 2016 roku. Piosenki nagrywano na Hawajach i w Los Angeles. W produkcji muzyków wspomógł Peter Mayes (Sia, The Killers). Luke Steele i Nick Littlemore do współpracy zaprosili też wspaniałych gości. Na albumie będzie można usłyszeć grę gitarzysty Fleetwood Mac, Lindseya Buckinghama oraz gitarzystki Wendy Melvoin, doskonale znanej z akompaniującego Prince'owi zespołu Revolution. Poza tym Australijczyków wspomogli także pianista Henry Hey i basista Tim Lefebvre, obaj nagrywali z Davidem Bowiem jego ostatni album "Blackstar".

Tracklista "Two Vines":
"Before"
"High And Low"
"Two Vines"
"Friends"
"There's No Need"
"Way To Go"
"Ride"
"Digital Life"
"First Crush"
"ZZZ"
"To Her Door"
"Keystone"
"Lend Me Some Light"
"Welcome To My Life"
"Walking On A Dream"

Australijczycy zadebiutowali w październiku 2008 roku albumem "Walking on a Dream", który w USA pokrył się podwójną platyną. Z płyty pochodzą single "Walking on a Dream", "We Are the People" i "Without You". Druga płyta duetu z Sydney to "Ice On The Dune" z czerwca 2013 roku.źródło: megafon.pl
przysłano: 23 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca