Muzyka

Adele kocha Bon Iver

Adele niezbyt często dzieli swoimi wrażeniami. Dla Bon Iver zrobiła wyjątek.
Angielka przyznała, że jest ogromną fanką zespołu Justina Vernona i ich najnowszej płyty, "22, A Million". - Bon Iver to jedna z prawdziwych miłości mego życia - napisała gwiazda na Instagramie, zamieszczając okładkę płyty. - Za każdym razem.

Artystka już wcześniej nie szczędziła pochwał pod adresem amerykańskiej grupy i jej wokalisty. - Moje serce było poruszone, odkąd usłyszałam jego głos w "re:stacks" - mówiła kilka lat temu.

Adele ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów. Ostatnia płyta Angielki osiągnęła w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż longplay "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

Dowodzony przez Justina Vernona projekt Bon Iver zadebiutował płytą "For Emma, Forever Ago", proponując proste folkowe piosenki. Drugie dzieło formacji, "Bon Iver, Bon Iver" z 2011 roku, okazało się niespodziewanym sukcesem, którego zwieńczeniem była nagroda Grammy. Longplay "22, A Million", będący trzecim w dorobku Amerykanów, ukazał się 30 września.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca