Muzyka

VNM na dziewiątej chmurze

"Dziewiąta chmura" to najnowszy singel z ostatniej płyty VNM-a. Do kawałka powstał klip.
Za muzykę w numerze odpowiedzialny jest Duit. Z kolei produkcją fabularyzowanego teledysku zajęła się ekipa Foxar. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Kawałek promuje longplay "Klaud N9jn", który miał premierę w maju 2016 roku. To czwarta solowa, a pierwsza koncepcyjna płyta VNM-a. Raper wykorzystuje sny jako bazę do opowiedzenia historii swojego życia widzianej oczami mniej lub bardziej bliskich mu osób. Produkcją muzyczną albumu zajęli się m.in. B.Melo, Czarny HIFI, DrySkull, Du:it, Sherlock, SoDrumatic i inni.

Okładka płyty "KLAUD N9JN" to dzieło Bartka Kotera, który namalował obraz widoczny na froncie, oraz Karola Rycio odpowiedzialnego za oprawę graficzną.

Poza solową działalnością Tomasz Lewandowski, jak naprawdę nazywa się VNM, ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Sokół, HiFi Banda, Pezet, Małolat, Pyskaty, DonGURALesko, Fokus, Brahu, Fu, Eldo czy Marysia Starosta. VNM pojawi się na nowej płycie "Ała.", którą Ten Typ Mes wyda 4 listopada. O udziale rapera zdecydowali słuchacze.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca