Michelle Williams podekscytowana i zestresowana, że będzie będzie Janis Joplin

One Love Music Festival 2019

23 listopada 2019

Leningrad

19–20 września 2019

Metallica dla dzieci

Cleo powraca z dwoma płytami

"Yesterday" - film o Beatelsach już na ekranach kin

Lady Pank

14 września 2019–23 listopada 2019

Niemen inaczej

31 sierpnia 2019

Michelle Williams potwierdziła, że zagra Janis Joplin w biografii blues-rockowej wokalistki.
Obraz zatytułowany po prostu "Janis" będzie realizowany na podstawie książki "Love, Janis" napisanej przez młodszą siostrę gwiazdy. W wydawnictwie wykorzystano listy wokalistki do jej rodziny i przyjaciół.

- W życiu aktora zdarza się dzień, kiedy dostajesz wymarzoną rolę - mówi o swym udziale w filmie Michelle Williams. - Nim to się stanie, jesteś roztrzęsiona, błagasz, obiecujesz, że zrobisz wszystko, by tylko ją dostać. Kiedy już masz tę rolę jesteś podekscytowana, nie możesz w to uwierzyć, że dostałaś tę szansę, że dane będzie ci to zrobić. A potem jest kolejny dzień i zaczynasz się stresować. Ja już jestem na etapie stresowania się.

Za kamerą stanie Sean Durkin ("Martha Marcy May Marlene", "Southcliffe"), który do filmu przymierza się już od kilku lat. Kandydatkami do roli Joplin były wcześniej Zooey Deschanel czy Pink.

Janis Joplin zdobyła popularność w latach 60 przebojami "Piece of My Heart", "Me and Bobby McGee" oraz "Summertime". Ostatni z nich można przypomnieć sobie tutaj. Zmarła 4 października 1970 roku w wieku 27 lat po przedawkowaniu narkotyków.

Michelle Williams ostatnio zagrała w filmach "Manchester by the Sea", "Certain Women", "Wonderstruck" i "The Greatest Showman".źródło: megafon.pl
przysłano: 15 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło