Muzyka

Chełmoński w klipie Łąki Łan

Zespół Łąki Łan wydał nową płytę i z tej okazji zaprezentował teledysk. Kolorowe, psychodeliczne wideo powstało do nagrania "Pola ar".
Klip jest kolażem zdjęć, rysunków i animacji. W filmiku wykorzystano m.in. sławne obrazy polskiego malarza, Józefa Chełmońskiego. - To radosna, energetyczna, taneczna, piosenka o bezkresnej miłości, która wypełnia wszechświat - mówią o "Pola ar" muzycy. Wideo można sprawdzić pod tym adresem.

Numer promuje album "Syntonia", który miał premierę 18 listopada. W ramach promocji dzieła, zespół wyruszył w trasę. Oto harmonogram nadchodzących koncertów:

24 listopada - Poznań, CK Zamek
25 listopada - Zielona Góra, Kawon
26 listopada - Łódź, Wytwórnia
02 grudnia - Szczecin, Słowianin
03 grudnia - Gdańsk, Stary Maneż
09 grudnia - Katowice, Megaclub
10 grudnia - Kraków, Kwadrat
17 grudnia - Warszawa, Stodoła

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na jam sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Grupa słynie z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowała sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny Łąki Łan tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open'er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca