Muzyka

Film o płycie Nicka Cave a wraca w 3D

W przyszłym tygodniu do kin wraca obraz "One More Time With Feeling", dokumentujący pracę zespołu Nick Cave & the Bad Seeds nad ostatnią płytą. Dzieło tym razem trafi na ekrany w 3D.
Wstępnie pomyślany jako zapis koncertu, "One More Time With Feeling" wyewoluował w coś o wiele głębszym znaczeniu. Andrew Dominik ("Zabójstwo Jessego Jamesa...", "Zabić, jak to łatwo powiedzieć") zagłębił się w tragiczne tło procesu twórczego Nicka Cave'a, który materiał na album "Skeleton Tree" tworzył pogrążony w żałobie po tragicznej śmierci nastoletniego syna. Finalnie muzyczny dokument składa się z piosenek z nowego albumu wykonanych na żywo, wywiadów z członkami zespołu oraz poetyckich ujęć z narracją Cave'a.
 
Rezultat, zarejestrowany w czerni i bieli, to kruchy, surowy i prawdziwy zapis podróży artysty przez najtrudniejsze chwile w życiu. Trailer można obejrzeć tutaj.

Dzieło będzie można zobaczyć 1 grudnia 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa - Złote Tarasy, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Pasaż.

Ceny biletów:
Warszawa: 26,50 zł
Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław - Pasaż: 25 zł
Pozostałe kina: 23 złDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca