Muzyka

Zbliża się nowa płyta Rita Ora

Rita Ora w końcu zamierza wydać drugą płytę. Jest pierwsza zapowiedź.
Fani Rity Ory już ponad 4 lata czekają na jej nowy album. Wiele wskazuje na to, iż ich cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona. Longplay, który nie ma jeszcze tytułu, jest w drodze. - Jestem niesamowicie podekscytowana tą płytą - powiedziała na antenie BBC Radio 1. - Pracowałam nad nią ponad 2 lata. Zdążyłam przez ten czas uspokoić się i dojrzeć, i jestem gotowa, by wypuścić nową muzykę.

Artystka podzieliła się też króciutki fragmentem jednej z piosenek. Można go usłyszeć tutaj.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy Rita miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 25-latki, "Ora", ukazał się w 2012 roku. Obecnie pracuje nad drugą płytą. Niedawno podpisała kontrakt z Atlantic Records.

Gwiazda ogłosiła, że będzie gospodynią "America's Next Top Model", wcześniej pojawiała się w programach telewizyjnych - m.in. "The Voice", "The X-Factor" i innych. Z kolei na ekranie kinowym Orę można było oglądać w "Szybkich i wściekłych 6", "Do utraty sił" i "Pięćdziesięciu twarzach Greya", gdzie gra siostrę tytułowego bohatera.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca