Muzyka

Kanye West chce nagrywać w szpitalu

Choć Kanye West przebywa w szpitalu, walcząc z depresją, nie oznacza to wcale, że nie zamierza pracować nad muzyką.
Jak podają źródła z otoczenia artysty w Kalifornii, Kanye zażądał, aby do szpitala w Los Angeles, w którym przebywa, przywieziono sprzęt.

- Chce nagrywać w przerwach między sesjami terapeutycznymi. Pyta też ciągle o szkice projektów z jego kolekcji ubrań - mówi osoba blisko związana z Westem i rodziną Kardashianów.

Podobno małżonka gwiazdora, Kim Kardashian, jest przeciwna temu, aby jej ukochany pracował w szpitalu. Woli, aby więcej odpoczywał.

Kanye Westa przyjęto 21 listopada do Ronald Reagan UCLA Medical Center w Los Angeles po tym, jak wdał się w utarczkę słowną z fanami w Sacramento, a następnie przerwał koncert i odwołał resztę trasy.

Ostatnia płyta artysty to "The Life Of Pablo" z lutego 2016 roku.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył 21 statuetek Grammy. Magazyn "Time" dwukrotnie zamieścił go na liście "100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie" - w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca