Muzyka

„Wszystko może się stać” we Wrocławiu!

 

Alicja Majewska po niemal dwóch dekadach powraca z nową płytą, w której potwierdza znakomitą formę wokalną. „Wszystko może się stać” (Sony Music Entertainment) to album z całkowicie nowymi utworami, przy których artystka pracowała z najwybitniejszymi polskimi muzykami. Piosenkarka zagra koncert i spotka się z fanami 12 grudnia w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

 

„Wszystko może się stać” to pierwsza po 19 latach płyta artystki z zupełnie nowymi kompozycjami. Muzykę napisał wybitny pianista i aranżer Włodzimierz Korcz, z którym wokalistka współpracuje od początku swojej kariery. Teksty tworzył m.in. Jacek Cygan. Na płycie pojawiają się gościnnie Andrzej Sikorowski i Artur Andrus. Alicja Majewska pozostaje wierna tradycji polskich ballad i piosenki kabaretowej, umiejętnie mieszając różne style.

 

Alicja Majewska nieprzerwanie od 40 lat żyje ze śpiewania. Zadebiutowała w 1968 roku na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jej poprzedni album z oryginalnym materiałem to „Świat w kolorze nadziei” z 1997 roku. Współpracuje z takimi artystami jak: Wojciech Młynarski, Magda Czapińska, Łucja Prus.

 

Spotkanie będzie okazją, żeby na żywo usłyszeć utwory z nowej płyty i poznać historie z ponad czterech dekad kariery muzycznej.

 

12 grudnia, godz. 18:00

Empik Renoma

Wrocław, ul. Świdnicka 40


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca