Muzyka

Common przedstawia "Letter to the Free"

Common zaprezentował klip do zaangażowanego politycznie singla "Letter to the Free".
W realizacji utworu rapera z Chicago wsparli Rober Glasper, Karriem Riggins, Andra Day i Bilal - Chcieliśmy zrobić coś mocnego, dumnego, ale i niosącego nadzieję - wyjaśniał wcześniej artysta.

Czarno-białe wideo otwiera scena w więzieniu. Za reżyserię odpowiada Bradford Young. W nieco abstrakcyjnym teledysku, co jakiś czas pojawiają się lewitujące, czarne płyty. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Numer pochodzi z płyty "Black America Again", która ukazała się w listopadzie 2016 roku. Na zestaw składa się 15 piosenek, a wśród gości pojawiają się także Stevie Wonder, John Legend czy BJ the Chicago Kid.

Poprzedni longplay Commona "Nobody's Smiling" z 2014 roku. Za utwór "Glory" nagrany z Johnem Legendem do dramatu "Selma" Avy DuVernay raper otrzymał Oscara.

Amerykanin ostatnio zagrał w obrazach "Legion samobójców" i "Barbershop: Na ostro", a także potwierdził udział w remake'u komedii "Chłodne wyżyny" ("Cooley High"). Planuje ponadto zająć się realizacją hiphopowego sitcomu "93 Til Infinity".źródło: megafon.pl
przysłano: 19 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca