Muzyka

Justyna Święs, Klaves i ich Gabriel. Zapowiedź trasy "Heartbreaks Promises"

Do sieci trafił kolejny numer, który zapowiada składankę "Heartbreaks & Promises vol. 3".
Tym razem mamy okazję poznać efekt kooperacji Justyny Święs z The Dumplings i Klavesa. Nagranie nosi tytuł "Gabriel" i można go posłuchać tutaj.

Wcześniej mieliśmy okazję poznać np. "Ulotne" Klaudii Szafrańskiej i Enzu, "Mapy", które zrealizowali Flirtini i Natalia Nykiel oraz "Bilet" Piotra Zioły i Flirtini.

Składanka "Heartbreaks & Promises vol.3" promuje najświeższe nurty w muzyce miejskiej. Tym razem do projektu obok czołówki polskich producentów sceny elektronicznej, zostali zaproszeni także uznani rodzimi wokaliści jak Klaudia Szafrańska z Xxanaxx, Iza Lach, Natalia Nykiel, Justyna Święs z The Dumplings, Piotr Zioła, Paulina Przybysz czy Reni Jusis. Zestaw wypełnia 16 utworów, nad którym przez rok pracowało 40 artystów. Premiera miała miejsce 21 grudnia. Wydawcą jest Asfalt Records.

Zapowiedziano też trasę "Heartbreaks & Promises vol.3". Oto jej harmonogram:
27 stycznia - Katowice
28 stycznia - Kraków
3 lutego - Wrocław
4 lutego - Poznań
10 lutego - Toruń
17 lutego - Warszawa
18 lutego - Gdańsk
24 lutego - Bydgoszcz
25 lutego - Lublin
3 marca - Białystok
11 marca - Rzeszów
17 marca - Szczecin

Justyna Święs to nagrodzona Fryderykiem wokalistka zespołu The Dumplings, z którym nagrała dwie płyty - "No Bad Days" (2014) i "Sea You Later" (2015). Na koncie ma współpracę z takimi twórcami jak Fisz Emade Tworzywo, Rysy, Małe Miasta czy Voo Voo.

Klaves to pochodzący z Poznania producent, który naprawdę nazywa się Mikołaj Gramowski. W 2014 roku wydał nakładem PMR Records EP-kę "People/Oh No".Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 grudnia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca