Muzyka

Wielka wpadka Mariah Carey na sylwestrowym show

Mariah Carey nie najlepiej zakończyła 2016 rok, a oglądały ją tłumy na nowojorskim Times Square i jeszcze więcej widzowów ABC.
Gwiazda miała uświetnić muzycznie sylwestrową imprezę w sercu amerykańskiej metropolii, niestety pojawiły się problemy techniczne. Ktoś źle ustawił playback i gwiazda nie wiedziała, co śpiewać. Próbowała wyjść z tego z twarzą, zachęcając zgromadzonych do pomocy. - Nie mieliśmy tej piosenki na próbie dźwięku, brakuje niektórych wokali, ale jest jak jest - powiedziała diwa ze sceny. - Pozwolę publiczności śpiewać.

Amatorski zapis ukazujący Mariah Carey w niezręcznej sytuacji można znaleźć tutaj.

Później na Twitterze artystka starała się obrócić wpadkę w żart. - Zdarza się - napisała na swoim profilu. - Szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku. Oby jak najwięcej nagłówków.

Mariah Carey obdarzona jest 5-oktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 5 statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium". Od 11 grudnia na kanale E! można oglądać dokumentalny serial "Świat Mariah".
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca