Muzyka

Zobacz Audioslave na żywo

Rockowa supergrupa Audioslave dała pierwszy koncert od ponad dekady. Kapela wznowiła działalność, by zamanifestować swoją dezaprobatę dla nowego prezydenta USA, Donalda Trumpa.
Kapela składająca się z członków Soundgarden i Rage Against The Machine wystąpiła 20 stycznia w Los Angeles podczas tak zwanego antyinauguracyjnego show.

- Anti-Inaugural Ball to nasz sposób na pokazanie sprzeciwu - tłumaczył wcześniej gitarzysta Tom Morello. - Sprzeciwiamy się rasizmowi, sprzeciwiamy się seksizmowi, sprzeciwiamy się homofobii, sprzeciwiamy się nękaniu, sprzeciwiamy się niszczeniu środowiska, sprzeciwiamy się faszyzmowi, sprzeciwiamy się Donaldowi Trumpowi.

Pod tym adresem można obejrzeć Audislave, wykonujących przebój "Cochise".

W koncercie udział wzięli także Vic Mensa, Jackson Browne, Jack Black, Los Angeles Freedom Choir oraz inna kapela z muzykami Rage Against The Machine w składzie, Prophets of Rage.

W skład Audioslave wchodzą Chris Cornell (Soundgarden) oraz Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk z Rage Against the Machine. Zespół był aktywny w latach 2001-2007. Rockowa kapela dorobiła się trzech albumów potrójnie platynowego "Audioslave" (2002), platynowego "Out of Exile" (2005) i złotego "Revelations" (2006). Ich największym przebojem był Like a Stone" (do przypomnienia tutaj).Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca