Muzyka

Fink z czterema koncertami w Polsce

Fink, twórca utworów "This Is the Thing", "Looking Too Closely", "Hard Believer" czy "Warm Shadow", powraca do naszego kraju i zagra cztery koncerty. Występy odbędą się 16 września w Gdańsku, w klubie B90, 17 września w warszawskiej Stodole, 18 września w klubie Kwadrat w Krakowie i 21 września w CK Zamek w Poznaniu.
Fin Greenall, ukrywający się pod pseudonimem artystycznym Fink, to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton. To artysta o jednym z najciekawszych męskich głosów ostatnich lat, a na występach tworzy niezwykłą i niesamowitą atmosferę, o czym świadczy nagroda Independent Music Awards w kategorii najlepszy występ na żywo.

Po ostatnim projekcie zatytułowanym "Fink's Sunday Night Blues Club Vol. 1", Fink zdecydował się wraz z Timem Thorntonem oraz Guy Whittakerem - oraz z gościem specjalnym - nagrać nowy materiał i wyruszyć w trasę koncertową. Koncertując w Polsce Fink zgromadził wokół siebie wiernych fanów, a jego koncerty zawsze są magiczne i niezapomniane.

Na trasie w 2017 roku nie mogło zabraknąć Polski.

Bilety w cenie od 79 zł dostępne będą na LiveNation.pl i stodola.pl od 03.02.2017 r. od godz. 10.00.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca