Muzyka

Zobacz zdjęcia bliźniąt Madonny

Zaledwie kilka godzin po tym, jak w sieci pojawiła się informacja o adoptowaniu przez Madonnę bliźniaczek z Malawi, media opublikowały zdjęcia dziewczynek.
Brytyjski "Daily Star" podał, że 58-letnia Królowa Popu adoptuje dwie czteroletnie dziewczynki z Malawi, które noszą imiona Esther i Stella. Na tym gazeta nie poprzestała. W jej internetowym wydaniu można zobaczyć zdjęcie Lourdes, córki Madonny, przytulającej Esther i Stellę w sierocińcu w Malawi. Znajduje się na tej stronie.

Piosenkarka na początku lutego 2017 roku pojawiła się w sądzie z dziećmi, ich wujkiem i ojcem, by dopełnić adopcji. Po śmierci ich matki, dziewczynki znalazły się pod opieką babci, ta jednak nie mogła się nimi zająć, więc trafiły do sierocińca.

Amerykanka oprócz własnych dzieci, wspomnianej Lourdes i syna Rocco, ma już dwoje adoptowanych dzieci z Malawi, syna Davida Bandę i córkę Mercy, oboje liczą sobie 11 lat.

"Daily Star" twierdzi, że niektórzy mieszkańcy Malawi są wściekli na Madonnę, ponieważ posługując się statusem gwiazdy, ominęła szereg formalności adopcyjnych.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes". Zagrała także w kilku filmach (m.in. "Evita", Desperacko poszukując Suzan") oraz napisała książkę dla dzieci.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca