Muzyka

Charytatywny koncert szant w Przyjaznym Domu!

W czwartek, 23 lutego, w siedzibie Fundacji Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki odbędzie się koncert charytatywny zespołu „W stronę portu”. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rozbudowę ośrodka organizacji.

Podczas koncertu w Przyjaznym Domu przy ul. Okulickiego 2 na wrocławskim Zakrzowie, wystąpi zespół „W stronę portu”. Grupa to wrocławski zespół grający szeroko rozumiany folk, piosenkę żeglarską oraz szanty. Podczas najbliższego koncertu zaprezentuje program autorski, podparty znanymi i lubianymi szantowymi szlagierami.

Dzięki zespołowi „W stronę portu” przeniesiemy się do magicznego świata morskich opowieści – mówi Zbigniew Kobyłecki, prezes Fundacji Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki. – Pozytywne emocje i wyjątkowy kontakt jaki muzycy nawiązują ze słuchaczami podczas występu sprawiają, że dobra zabawa jest gwarantowana. Cegiełka na koncert kosztuje jedynie 15 zł, a bilety można nabyć bezpośrednio przed koncertem 23 lutego – dodaje Zbigniew Kobyłecki.

Na gości wydarzenia czekają słodkie przekąski z okazji tłustego czwartku, stoisko z rękodziełem przygotowanym przez Podopiecznych organizacji i konkurs na najlepszy kostium pirata.

Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek wesprze budowę nowego domu dla Podopiecznych Fundacji tj. osób z niepełnosprawnością intelektualną. Bilety o wartości 15 złotych dostępne będą w sprzedaży bezpośrednio przed koncertem (dzieci – wstęp za darmo). Występ odbędzie się już w czwartek 23 lutego o godzinie 18.30 w siedzibie organizacji przy ul. Okulickiego 2 we Wrocławiu.

Więcej informacji o wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/194811707662821/ i www.przyjaznydom.wroclaw.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca