Muzyka

Wszyscy jesteśmy Rycerzykami! Akcja crowdfundingowa!

Trwa akcja na platformie Polak Potrafi, gdzie zespół Rycerzyki zbiera fundusze na nagranie drugiej płyty. Dla wspierających przygotowali wyjątkowe, rycerzykowe nagrody. Wśród nich znajdziecie m.in. owocowo-kosmiczne koszulki, plakaty, grę karcianą "Mary", płyty, magiczny kalejdoskop, wejściówki na koncerty i lekcje śpiewu.

Rycerzyki piszą o swojej akcji tak:

Świat drobiazgów opisywany przez Gosię, niepozornych wypadków, które zdarzają się bohaterom piosenek, to wgląd do wielkich spraw codzienności. Czasem rodem z krainy łagodności, innym razem spędzających sen z powiek. Baśniowy świat, radosne piosenki - to określenia, którymi najczęściej opisywano naszą debiutancką płytę “Rycerzyki”. “Pop” rozumieliśmy wtedy w jego najbardziej pierwotnym znaczeniu: jako ucieczkę od rzeczywistości, potrzebę zaklęcia w muzyce szczęścia i beztroski. Zaserwowaliśmy sobie i słuchaczom eskapistyczny powrót do dzieciństwa i wewnętrznego świata fantazji. W podróży, w którą chcemy Was zabrać po raz drugi, nie będzie już tak perlisto. Choć nie rezygnujemy z rycerzykowego brzmienia, to muzycznie odkrywamy ciemniejszą stronę fantazjowania. Jeśli znów udamy się w baśniowy las, nie będzie to wygładzony Disney, a bracia Grimm na surowo.

Rycerzyki to nie żołnierzyki, one nie walczą - napisał o nas kiedyś jeden z portali muzycznych. Choć rzeczywiście jesteśmy łagodni w usposobieniu, to tym razem chcemy zawalczyć. O wyborne brzmienie naszego drugiego albumu i komfort naszej pracy. Głęboko wierzymy, że nam w tym pomożecie! Wszyscy bądźmy Rycerzykami.


Tutaj możecie sprawdzić, na co dokładnie zostaną przeznaczone zebrane przez Rycerzyków fundusze, zapoznać się z listą nagród i wesprzeć akcję: polakpotrafi.pl/projekt/rycerzyki-plyta

Akcja potrwa do 28 marca, ale już teraz warto pomyśleć o wpłacie – niektóre z nagród są limitowane.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca