Muzyka

Ed Sheeran ujawnił kolejną piosenkę i teledysk

Na kilka dni przed premierą trzeciej płyty, Ed Sheeran ujawnił jeszcze jedną piosenkę z albumu "÷ (Divide)". Zaprezentował również teledysk do niej.
Po "Shape Of You", "Castle On The Hill" i "How Would You Feel (Paean)" przyszła pora na kawałek "Eraser", który album otwiera. Poznaliśmy też teledysk do mocno autobiograficznej piosenki , który został nagrany podczas występu Eda w SB.TV. Można go obejrzeć na tej stronie.

Premiera płyty "÷ (Divide)" odbędzie się już 3 marca 2017 roku. Za produkcję materiału odpowiadają Benny Blanco (Rihanna, The Weeknd) i Ed Sheeran. Wokalista skorzystał także z talentów producenckich Johnny'ego McDaida, Mike'a Elizondo i Steve'a Maca. Nagrania odbyły się w Los Angeles, Londynie, Suffolk oraz na transatlantyckim liniowcu "RMS Queen Mary 2". Anglik jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował.

Jeśli chodzi o teksty, Ed Sheeran oddał w nich to, co dzieje się współcześnie na świecie oraz swoje prywatne emocje i doświadczenia. Sporo inspiracji dały mu podróże, które odbył w 2016 roku, związki z kobietami, jak i zdarzenia, które dotknęły jego rodzinę.

Tracklista płyty:
01. Eraser
02. Castle On The Hill
03. Dive
04. Shape Of You
05. Perfect
06. Galway Girl
07. Happier
08. New Man
09. Hearts Don't Break Around Here
10. What Do I Know
11. How Would You Feel (Paean)
12. Supermarket Flowers

Wersja deluxe:

13. Barcelona
14. Bibia Be Ye Ye
15. Nancy Mulligan
16. Save Myself

Dyskografię Eda Sheerana wciąż zamyka płyta "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud".źródło: megafon.pl
przysłano: 1 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca