Muzyka

Nowy album Stone Sour na wakacje

Grupa Stone Sour przymierza się do wydania nowej płyty. Fani powinni doczekać się dzieła zatytułowanego "Hydrograd" latem.
Muzycy podzieli się informacją za pośrednictwem osobliwego wideo. W klipie widzimy członków kapeli "porywających" jednego z oddanych fanów do studia, gdzie prezentują mu fragmenty nowych nagrań.

Filmik można znaleźć pod tym adresem, a krążka należy spodziewać się w czerwcu.

Sesja odbywa się w Sphere Studios w Hollywood. Nad brzmieniem czuwa Jay Ruston, który wcześniej pracował z Anthrax czy Steel Panther. Wydawcą będzie Roadrunner Records.

Będzie to pierwszy album Stone Sour, na którym pojawi się gitarzysta Christian Martucci. Muzyk zastąpił w 2014 roku Jima Roota. W tym samym roku dołączył do składu basista Johnny Chow, który zmienił Shawna Economakiego.

W kwietniu 2013 roku w sprzedaży pojawiło się ostatnie pełnowymiarowe wydawnictwo Stone Sour, "House Of Gold & Bones - Part 2". Pierwsza część dyptyku, czyli "House Of Gold & Bones - Part 1", pochodzi z października 2012 roku. W 2015 roku, w odstępie paru miesięcy, pojawiły się dwie EP-ki z coverami, "Meanwhile in Burbank..." i "Straight Outta Burbank...".źródło: megafon.pl
przysłano: 5 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca