Muzyka

Kayah namawia, by cieszyć się chwilą

Kayah zaprezentowała nowego singla oraz teledysk do piosenki. Utwór jest energetyczny i niesie pozytywne przesłanie.
Nowa singlowa piosenka Kayah nosi tytuł "Po co". Artystka nagrała ją z izraelskim muzykiem Idanem Raichelem, który napisał muzykę. Za produkcję odpowiadają Jan Smoczyński i Kayah.

Słowa piosenki to wezwanie do tego, by cieszyć się chwilą, nie rozdrapywać ran z przeszłości i nie martwić się na zapas. Czerpać radość z tego, co tu i teraz, doceniać, co się ma, nie tracić czasu na dawne cierpienia i na obawy o przyszłość.

- Ten utwór to moja autoterapia na wrodzone czarnowidztwo, obawy o przyszłość i widzenie szklanki do połowy pustej - wyjaśnia Kayah. - Napisałam tekst, który jest w opozycji do tej teorii i skłania do bycia całym sobą tu i teraz, czerpania tego, co najlepsze z każdej najdrobniejszej chwili naszego życia. Chcę, by ten utwór pomógł również mi wcielić ten mechanizm w życie. Lato przed nami. Będzie dobrze. Będzie pięknie.

Do tanecznej, energetycznej, przebojowej piosenki powstał teledysk, który wyreżyserował Michał Węgrzyn. Pojawiają się w nim didżejka, tancerka, kite surferka, właściciel food trucka i sam Idan Raichel. Ich sylwetki przed premierą klipu były prezentowane w akcji teaserowej #PoCo. Klip można zobaczyć tutaj.

Kayah to autorka przebojów "Testosteron", "Fleciki", "Supermenka", "Na językach" oraz "Śpij kochanie, śpij" i "Prawy do lewego". Ostatnią pozycją w jej dyskografii jest świąteczna płyta "Gdy pada śnieg" z 2016 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 kwietnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca