Muzyka

ROSK i The Gentle Art Of Cooking People supportami na trasie Blindead

Nowa twarz polskiego post-black metalu, grupa ROSK, i ekstrawagancki kwartet z Krakowa, The Gentle Art of Cooking People, będą towarzyszyć Blindead na czerwcowych koncertach trójmiejskiej kapeli w Polsce.
Po albumie "Miasma", ROSK zyskuje coraz więcej zwolenników. Ulotna i melancholijna, a zarazem mętna aura bijąca z czterech kompozycji, zjednała grupie przychylność mediów w kraju i za granicą. To black metal doprawiony solidną dawką transu i tajemnicy, których nie powstydziliby się magowie z Amenra.

Psychodelia zagrana z wyobraźnią godną szaleńca lub... dziecka. Ciężka i finezyjna. Głośna i przestrzenna - tak można opisać muzykę The Gentle Art Of Cooking People. Krakowska kapela promować będzie wydany w 2016 roku album "o".

Podczas koncertu w Toruniu, The Gentle Art Of Cooking People zastąpi jedna z najlepszych formacji rodzimego noise rocka - So Slow, promująca najnowszy album "3T". Premiera już 15 maja dzięki Unquiet Records.

Oto daty i miejsca koncertów:

7.06 - Łódź, Magnetofon (dawny Klub Luka)
8.06 - Lublin, Graffiti
9.06 - Krosno, Iron Klub
10.06 - Kraków, Zaścianek
11.06. - Toruń, NRD

Ostatnia płyta Blindead, "Ascension", miała premierę 21 października 2016 roku. To pierwszy album formacji, na którym można usłyszeć nowego wokalistę, Piotra Piezę.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 maja 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca