Muzyka

Daniel Olbrychski rozbiera się w teledysku Krzysztofa Zalewskiego

Krzysztof Zalewski zaprezentował robiący duże wrażenie teledysk do singla "Polsko". W wideo występuje gwiazdor polskiego kina i teatru, Daniel Olbrychski.
W czarno-białym klipie widzimy uznanego aktora imitującego śpiewanie piosenki.

- Zazwyczaj piszę o sobie - mówi wokalista. - Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje.

- W klipie znakomity jak zwykle mistrz Daniel Olbrychski, którego ekspresja pomaga przebić się słowom przez natłok halaśliwych gitar - dodaje Zalewski. - Chylimy czoła przed Panem Danielem i polecamy ku refleksji i uciesze. Czołem.

Reżyserem jest Dzienis. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.
https://www.youtube.com/watch?v=uDvGOjakAS8

Numer "Polsko" promuje album Złoto", który miał premierę w listopadzie 2016 roku. 15 czerwca Krzysztof Zalewski wystąpi przed Linkin Park i Machine Gun Kelly w ramach Impact Festivalu.

Krzysztof Zalewski wygrał "Idola" w 2003, zaraz potem wydał płytę "Pistolet" i... zniknął. Przez ten czas jednak cały czas był obecny na scenie, rozwijał się, szlifował warsztat. Grał m. in. w zespole Nosowskiej oraz Hey, współtworzy Muchy i Japoto, grał z Brodką, skomponował wraz z Budyniem piosenki do filmu "Jeż Jerzy". Po wieloletniej przerwie wrócił z albumem "Zelig" w listopadzie 2013 roku. Współtworzył przebój "Armaty" projektu Męskie Granie Orkiestra. Zadebiutował też jako aktor na planie filmu "Historia Roja", gdzie zagrał tytułową rolę Mieczysława "Roja" Dziemieszkiewicza.

Daniel Olbrychski znany jest z filmów "Potop", "Pan Wołodyjowski", "Wesele", "Panny z Wilka", "Ziemia obiecana", "Pestka", "Zdjęcia próbne" czy "1920 Bitwa warszawska". Ostatnio wystąpił w produkcjach "Maria Skłodowska-Curie" i "Kamerdyner".Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca