Muzyka

NIEZAPOMNIANE OTWARCIE TRASY RED BULL TOUR BUS Z NATALIĄ NYKIEL!

Już po raz ósmy Red Bull Tour Bus wyruszył w trasę po Polsce. Tegoroczna edycja, której gwiazdą jest Natalia Nykiel, rozpoczęła się koncertem w Gliwicach. Na Placu Krakowskim zebrała się liczna publika, której nie odstraszyła niepewna pogoda.

 

Wczorajszy koncert Red Bull Tour Bus w Gliwicach był wyjątkowy pod wieloma względami. Zgromadzona publiczność jako pierwsza miała okazję usłyszeć utwory Natalii Nykiel w nowych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na trasę. Energia bijąca ze sceny znajdującej się na dachu muzycznego autobusu udzieliła się przybyłym na koncert fanom wokalistki, którzy zamienili spokojny na co dzień plac w taneczny wulkan.

 

„Gliwice postawiły wysoko poprzeczkę publiczności z kolejnych miast! Było głośno, energetycznie i wszyscy tańczyli już od pierwszych numerów.” - mówi Natalia Nykiel, która po raz pierwszy wystąpiła w tym mieście. Koncert był tym bardziej szczególny, że to dzięki mieszkańcom Gliwice znalazły się w na tegorocznej trasie Red Bull Tour Bus. A to za sprawą licznie oddanych głosów internautów, które decydowały o tym, gdzie w tym roku zatrzyma się muzyczny autobus.

 

Fani Natalii gromadzili się na Placu Krakowskim już przed otwarciem bram, zaś w trakcie występu tańczyli pod sceną. Pomyślności wydarzenia nie stanęła na drodze nawet niepewna pogoda. Mimo prognozowanych ulewnych deszczy, na czas koncertu niebo się rozpogodziło pozwalając wszystkim cieszy się koncertem Natalii.

 

„Dostaliśmy mnóstwo energii! Obiecujemy, że utrzymamy ten poziom w dalszej trasie!” zapewnia Natalia Nykiel, przed którą jeszcze kolejnych sześć występów w ramach trasy Red Bull Tour Bus. Następny koncert już dzisiaj w Częstochowie. Zaś przez najbliższe tygodnie będzie można usłysze

Natalię z zespołem w Radomiu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Słupsku i Olsztynie.

 

Galeria zdjęć z koncertu w Gliwicach znajduje się na

www.redbull.com/pl-pl/red-bull-tour-bus-natalia-nykiel-gliwice

 

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel

06.06 GLIWICE

07.06 CZĘSTOCHOWA

13.06 RZESZÓW

14.06 RADOM

18.06 SŁUPSK

19.06 BYDGOSZCZ

21.06 OLSZTYN

otwarcie bram: g. 19:30

start koncertu: g. 20:30

wstęp wolny

 

Więcej informacji na temat trasy: www.redbull.pl/tourbus oraz na: www.facebook.com/redbulltourbus/

#tourbus


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca