Muzyka

Devilish Impressions ponownie w Lifeforce Records. Nowy album we wrześniu 2017!

DEVILISH IMPRESSIONS ponownie pod skrzydłami Lifeforce Records. Nowy album we wrześniu.

Założony w roku 2000, pierwotnie jako projekt studyjny, przekształcony w pełnoprawny zespół sześć lat później, DEVILISH IMPRESSIONS jest uznawany za istotny Black Death Metalowy zespół na polskiej scenie, który szybko i skutecznie wyrobił sobie pozycję i obrał niezłomną drogę celem dotarcia do fanów i mediów na całym świecie.

Po wydanym przez Lifeforce Records w 2012 roku trzecim studyjnym albumie pt. „Simulacra”, grupa ponownie połączyła siły z niemiecką firmą celem wydania nowej płyty zatytułowanej „The I”, której premiera przewidziana jest na koniec września.

"Jestem niezwykle podekscytowany perspektywą wznowienia współpracy z DEVILISH IMPRESSIONS i wierzę, że wspólnymi siłami przeniesiemy zespół na jeszcze wyższy poziom. Muzycy tworzący grupę to pełni poświęcenia pracoholicy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą i co jest niezbędne, aby osiągnąć obrany cel. Ich nowy album jest ogromnym muzycznym krokiem wprzód i wierzę, że nie przejdziecie obok niego obojętnie" - komentuje Stefan Lüedicke, szef Lifeforce Records.

Tytuł albumu to nie tylko fonetyczny akronim nazwy zespołu (The I = DI) ale, przede wszystkim, bezpośrednie odzwierciedlenie manifestu, którego sztandary grupa niesie ze sobą od początku swego istnienia – manifestu gloryfikującego pojęcie wolności wyboru i niczym nieograniczonej woli. To memoriał głoszący wyższość jednostki ponad jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi narzucanymi nam przez innych, ze szczególnym wskazaniem na religię z jej dogmatami i ‘jedynie słusznymi’ wzorcami. „The I” to niepokorny manifest skierowany przeciwko wszystkim stojącym w opozycji względem tego, co pomaga nam w nieustannym doskonaleniu samych siebie.

W 2016 roku DEVILISH IMPRESSIONS dołączył do elitarnego grona artystów zrzeszonych pod banderą nowojorskiej EXTREME MANAGEMENT GROUP, która ma pod sobą takie nazwy jak SUFFOCATION, CATTLE DECAPITATION, ORIGIN, CRYPTOPSY, ATHEIST, RINGS OF SATURN, KING PARROT, INTERNAL BLEEDING i wielu innych.

 

www.devilish-impressions.com

www.facebook.com/devilishimpressions

www.twitter.com/devilishimpress


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca