Muzyka

Wokalista Nickelback rzuca wyzwanie Stone Sour

Chad Kroeger z Nickelback najwyraźniej ma dosyć naśmiewania się z jego kapeli. Wokalista rzucił wyzwanie liderowi Stone Sour, Coreyowi Taylerowi, by ten napisał hit.
Wszystko rozegrało się podczas wywiadu Kanadyjczyka ze szwedzkim "Metal Covenant". Zaczęło się od tego, że Chad Kroeger przekonywał dziennikarza, że Nickelback grają bardzo zróżnicowaną muzykę. - Nie ma innej kapeli, która gra tak różnorodnie jak Nickelback - powiedział. Gdy dziennikarz zasugerował, że Stone Sour, Chad miał konkretną ripostę.

- Ponieważ Stone Sour próbują być jak Nickelback - wyjaśniał. - Corey Tayler powiedział w mediach wiele nieprzyjemnych rzeczy o mnie. Mówił o tym, jak łatwo napisać przebój. Zatem, proszę. Pokaż mi. Udowodnij. Bo jeszcze żadnego nie słyszałem. Stone Sour są OK, ale nie są tak dobrzy jak Nickelback. Są jak Nickelback w wersji lite.

16 czerwca 2017 ukazał się najnowszy longplay Nickelback, "Feed The Machine". Na nowe dzieło Stone Sour, "Hydrograd", musimy poczekać do 30 czerwca.

Nickelback to rockowa kapela z Kanady. Ich płyty na całym świecie rozeszły się w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. W 2016 roku formacja wystąpiła w Polsce.

W kwietniu 2013 roku do sprzedaży trafiło ostatnie dotąd pełnowymiarowe wydawnictwo Stone Sour, "House Of Gold & Bones - Part 2". Pierwsza część dyptyku, czyli "House Of Gold & Bones - Part 1", pochodzi z października 2012 roku. W 2015 roku, w odstępie paru miesięcy, pojawiły się dwie EP-ki z coverami, "Meanwhile in Burbank..." i "Straight Outta Burbank...".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca