Muzyka

Film o Morrisseyu: Zobacz plakat

Do sieci trafił plakat promujący film "England Is Mine". Produkcja, wcześniej znana jako "Steven", jest nieautoryzowaną biografią angielskiego rockowego wokalisty, Morrisseya.
W roli głównej występuje Jack Lowden ("Dunkierka"). Jessica Brown Findlay ("Downton Abbey") wciela się w bliską przyjaciółkę Morrisseya, także artystkę Linder Sterling. Wysmakowany stylistycznie plakat można obejrzeć tutaj.

Za kamerą stanął Mark Gill, który jest też współtwórcą scenariusza z Williamem Thackerem. Baldwin Li i Orian Williams czuwają nad produkcją.

Obraz o byłym wokaliście The Smiths zamknie 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Edynburgu. Pokaz odbędzie się 2 lipca.

Morrissey urodził się 22 maja 1959 roku jako Steven Patrick Morrissey. W latach 1982 - 1987 stał wraz z Johnnym Marrem na czele zespołu The Smiths, który do dziś uważany jest za jeden z najbardziej wpływowych na angielskiej scenie alternatywnej. Od 1988 roku z powodzeniem kontynuuje muzyczną karierę jako solista. W lipcu 2014 roku ukazał się jego 10. album, "World Peace Is None Of Your Business". Jest znanym i zaciekłym obrońcą praw zwierząt.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 czerwca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca