Muzyka

Nowa płyta K-of-M "5.1"!

Ukazała się autorska płyta K-of-M nosząca tytuł "5.1". Tym razem "5.1" to nie system surround, ale sugestia wielokanałowości muzycznych platform zawartych w osobistym stylu hate-jazz. Artysta konsekwentnie się rozwijać własny język muzyczny, a przy okazji zapraszać do współpracy znakomitych gości. Wśród nich: Krzysztof Ścierański (bas), Bernard Maseli (marimba), Dave Latchaw (syntezator), Kamil Barański (organy Hammonda), Piotr Krzemiński (trąbka), Mieczysław Grubiak (saksofon tenorowy i sopranowy) i Piotr Kelm (skrzypce).

 

Ku lekkiemu zaskoczeniufanów "przelotów" gitarowych nie jest to płyta stricte gitarowa. Ten instrument nadaje ogólny charakter, ale artysta stawia też na inne kolory, w których instrumenty dęte realizują partie solowe nadając muzyce nowego, innego oddechu. Są też sample wokalne, zarówno te w stylu funk, jak i etno, co stwarza aranżacje lekkimi, a miejscami podążającymi w kierunku world music.

 


Intrygujące tytuły :"Uczciwość ludzkich motywacji", "Dysertacja na temat", "Cecha silnie pożądana", "Dyskretny urok chłodnej elegancji" czy "Forteca, bastion, twierdza", mają za zadanie skłonić do skorzystania z bogactwa własnej wyobraźni, a po części opisują zawartość całości, czyli 13 utworów wyprodukowanych we współpracy z Pawłem Mielnikiem.

 

 

www.misiak.art.pl
www.facebook.com/KofMguitar
www.facebook.com/KrzysztofMisiakKofM

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca