Muzyka

Nowej płyty The Knife nie będzie w USA

Po serii tajemniczych miniklipów, The Knife zdradzili szczegóły dotyczące nowego albumu. Koncertowe wydawnictwo będzie nosić tytuł "Shaking The Habitual: Live At Terminal 5". Album nie ukaże się wszędzie.
Wydawnictwa nie będzie można nabyć m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie, Azji i Ameryce Południowej. Wynika to z problemów na linii zespół-wytwórnia.

"Shaking The Habitual: Live At Terminal 5" jest zapisem koncertu, który odbył się w nowojorskim klubie. Poza wersją audio, do specjalnej wersji wydawnictwa dołączony będzie film i album autorstwa Alexa Vachona.

- Za pośrednictwem tego albumu chcemy podzielić się z wami chwilami z naszej ostatniej trasy. Doświadczenia, które było dla nas wymagające, a jednoczenie inspirujące. I pełne miłości. Mamy nadzieję, że spodoba wam się tak bardzo jak nam - mówią muzycy The Knife.

Latem 2014 roku szwedzki zespół poinformował, że rozstaje się po zakończeniu trasy. Finał tournée odbył się w Rejkiawiku podczas Iceland Airwaves Festival.

Przypomnijmy, że elektroniczna grupa The Knife powstała w 1999 roku. W jej skład wchodzą Karin Dreijer Andersson i Olof Dreijer. Grupa stworzyła utwór "Heartbeats", który za sprawą reklamy telewizorów Sony spopularyzował José González. Na dorobek The Knife składają się cztery studyjne albumy "The Knife" (2001), "Deep Cuts" (2003), "Silent Shout" (2006) i "Shaking the Habitual" (2013).

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca