Muzyka

Therion na trzech koncertach w Polsce

Symfoniczno-metalowa formacja Therion wraca do Polski na trzy koncerty i w marcu 2018 roku zagra we Wrocławiu, w Warszawie i Gdańsku. Szwedzki zespół na żywo promować będzie pierwszy od sześciu lat nowy album studyjny, metal-operę "Beloved Antichrist".
Therion to szwedzki zespół uznawany za prekursora i jednego z najsłynniejszych na świecie wykonawców symfonicznego metalu. Kapela zaprezentuje na koncertach w naszym kraju materiał z nadchodzącej płyty studyjnej, pierwszej od ponad pięciu lat. Podobnie jak poprzedni album "Les fleurs du mal", nowe wydawnictwo Theriona będzie utrzymane w konwencji metal-operowej. Czego można spodziewać się po tytule "Beloved Antichrist"d Zespół znany jest z inspiracji okultyzmem, kabałą i mitologią starożytną w warstwie tekstowej, a lista muzycznych stylistyk, którymi wzbogacali konwencję symfonicznego metalu obejmuje jazz, pop, industrial i wiele innych. Po ostatniej płycie złożonej z klasyków francuskiego chanson można spodziewać się, że będziemy bardzo zaskoczeni.

Przed Therionem wystąpią Rosjanie z Imperial Age, również z metal-operą "The Legacy Of Atlantis" oraz niemiecki Null Positiv.

Oto harmonogram występów:
16 marca - A2, Wrocław
17 marca - Progresja, Warszaw
18 marca - B90, Gdańsk

Bilety już w sprzedaży na Pwevents.pl.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca