Muzyka

Pozytywne brzmienia GrubSona

GrubSon, który szykuje się do premiery nowej płyty, właśnie opublikował singel zatytułowany "Restart" wraz pozytywnym klipem.
"Restart" próba opowiedzenia o tym co jest w życiu najważniejsze. O drobnych chwilach wypoczynku, który spędzamy z najważniejszymi osobami w naszym życiu. Do nagrania powstał teledysk, który jest najbardziej osobistym w całej dotychczasowej karierze GrubSona.

- Długo się nad tym zastanawialiśmy - mówi GrubSon. - Moje dzieci w pewnym sensie grają główną rolę w tym klipie, a do tej pory staraliśmy się strzec naszej prywatności, oczywiście na tyle, na ile było to możliwe. Jest jednak w mojej nowej płycie coś takiego, co mnie samego zmusza do przełamywania pewnych barier. Dla mnie "Restart" to wypoczynek i chwile z moimi bliskimi, i wiem że gdyby ten klip wyglądał inaczej nie byłoby w nim prawdy. Każdy z numerów na albumie "Gatunek L" to bardzo silne emocje, a ja jestem na takim etapie mojego życia zawodowego i rodzinnego, że chcę trwać chwilą i cieszyć się nią.


- Poza tym ten klip to również świetna pamiątka i będę do niego wracał już do końca życia - dodaje z uśmiechem. - Jeżeli dalej się zastanawiacie dlaczego... wystarczy go obejrzeć.

Wideo można obejrzeć tutaj.

"Restart" to drugi, po "Rudeboy Stance ", singel z nowej płyty GrubSona "Gatunek L", którego premiera zaplanowana jest na wrzesień br roku. Album ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora i Supa'high Music.

Płyta "Gatunek L" to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów - pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także - co najważniejsze - pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, za mix i mastering odpowiada DJ Eprom.

"Gatunek L" będzie wydany w formie książkowej, gdzie poza samą płytą znajdą się dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela pod tym samym tytułem - napisania gościnnie - specjalnie na premierę albumu.

Poprzedni longplay Grubsona, "Holizm", miał premierę w marcu 2015 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 22 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca