Muzyka

Marcin Dorociński wraca do Pitbulla. Doda i Nosowska w obsadzie

Marcin Dorociński wystąpi nowej części "Pitbulla", którą tym razem reżyseruje Władysław Pasikowski. Na ekranie pojawią się też gwiazdy polskiej sceny muzycznej Doda i Nosowska.
Obraz będzie nosił tytuł "Ostatni pies". Pasikowski nie tylko staje za kamerą, ale i pisze scenariusz. Dorociński poinformował o udziale w projekcie za pośrednictwem Facebooka.

- Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna... - napisał aktor.

Post wraz ze zdjęciem scenariusza można zobaczyć tutaj.

Z wpisu dowiadujemy się, że w obsadzie znaleźli się ponadto Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Michał Kula, Krzysztof Materna, Iza Kuna, Dorota "Doda" Rabczewska, Jadwiga Cieślak i Katarzyna Nosowska. Doda także zmieściła na swoim profilu zdjęcie scenariusza, pisząc: "Zaczynamy nowy etap w moim życiu !!!!".

Przypomnijmy, że z realizacji nowej odsłony zrezygnował Patryk Vega. Rzekomo powodem decyzji był angaż Dody. - Czuję się w obowiązku dać kilka słów wyjaśnienia fanom, którzy zżyli się z marką i byli z nami przez cały czas - wyjaśniał. - Nie robię kolejnego "Pitbulla", ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami.

Władysław Pasikowski ma na koncie obrazy "Psy", "Demony wojny wg Goi", "Operacja Samum", "Jack Strong" czy "Pokłosie".

Ostatni film z serii "Pitbull" - "Niebezpieczne kobiety" - to kontynuacja głośnego hitu - "Pitbull. Nowe porządki". Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca